top of page

Pobytové služby

V Astek Service sme hrdí na to, že môžeme pomôcť aj cudzincom v ich ceste za lepšou prácou na území Slovenskej Republiky. S našimi pobytovými službami zabezpečujeme všetky zákonom vyžadované náležitosti pre výkon práce na Slovensku.
 

Chápeme, že pre cudzincov môže byť nájdenie práce a splnenie všetkých požiadaviek pre pobyt v cudzine náročné a stresujúce. Preto sme tu, aby sme vám pomohli v tejto ceste a uľahčili vám túto úlohu. Naš tím odborníkov vám poskytne všetky potrebné informácie a bude vám stále k dispozícii počas celého procesu.
 

Nemusíte sa obávať zákonných požiadaviek, pretože my sa postaráme o všetko za vás. Kontaktujte nás a umožnite nám, aby sme vám pomohli začať nový život v novej krajine. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech!

Patrí sem

Pobytové povolenie

Zabezpečujeme kompletnú dokumentáciu potrebnú k udeleniu a udržaniu pobytového povolenia na území SR

Živnostnenský list

Zabezpečujeme kompletnú dokumentáciu a komunikáciu s potrebnými úradmi pre získanie a udržanie živnostnenského listu.

Ostatná dokumentácia

Zabezpečujeme aj rôzne potrebné dokumenty k výkonu konkrétneho povolania, účtovné služby alebo komunikáciu s úradmi

Všetko potrebné

V Astek Service sme si vedomí toho, že každý cudzinec prichádzajúci na územie Slovenskej Republiky je vystavený určitým povinnostiam. Preto sme sa rozhodli pomôcť tým, ktorí sa ocitli v neznámom prostredí a potrebujú riešiť náročný proces súvisiaci s povinnosťami zo zákona.
 

Naším cieľom je zjednodušiť celý proces a odstrániť stresujúce situácie pre našich klientov. V rámci našich služieb riešime nielen dokumentáciu, ale aj komunikáciu s potrebnými inštitúciami a poskytujeme individuálnu pomoc pri riešení byrokratických prekážok.
 

Veríme, že naša pomoc pomôže cudzincom prekonať prekážky a začať nový život v novej krajine bez stresu a obáv. Kontaktujte nás a nechajte nás pomôcť Vám dosiahnuť Váš cieľ.

bottom of page